Home | Webriešenia | Webhosting | Ďalšie služby | Naši klienti | APG Technologies
Hostingové programy
Registrácia domén
Objednávka
Slovensky
Deutsch
webhosting > hostingové programy > APG Alias
APG Alias je doplnok k programu APG Hosting, umožňuje priradiť k už existujúcej a u nás prevádzkovanej www stránke tzv. „alias doménu“. V podstate ide o zobrazovanie tej istej stránky pod viacerými adresami. Pošta pre alias doménu môže byť buď presmerovaná na uvedenú adresu, alebo môže kopírovať nastavenia e-mailov hlavnej domény. Návštevníkovi sa musí zobrazovať rovnaká štartovacia stránka pri prístupe cez alias ako cez hlavnú doménu. Parametre APG Aliasu sú:

cena:
600 Sk / 1 rok

parametre:
> Služba je určená len zákazníkom, ktorí u nás už prevádzkujú inú doménu v programe APG Hosting
> Nemá vlastný priestor ani ftp prístup, smeruje do priestoru inej u nás prevádzkovanej domény (hlavnej domény), pričom je podmienkou aby sa zobrazovala rovnaká štartovacia stránka ako u hlavnej domény
> Je možná prevádzka s prepisom adresy (presmerovanie) na hlavnú doménu alebo so zachovaním domény v adresnom riadku prehliadača (proxy)
> E-maily môžu byť presmerované na ľubovolnú adresu, alebo môžu svojím nastavením presne kopírovať nastavenia e-mailov hlavnej domény (čiže adresa peter@aliasdoména bude doručená presne tak ako peter@hlavnádoména)

vytlač tieto informácie
naspäť na hostingové programy
REGISTROVANÍ UŽÍVATELIA:
Užívateľ:
Heslo: